Interiérové Žalúzie

Interiérové žalúzie a textilné roletky  sú dnes neoddeliteľnou súčasťou estetického i funkčného vybavenia okien. V našej ponuke nájdete široký výber interiérových žalúzií, ktoré sú vhodné pre plastové okná. Naše produkty, ako sú Isso Design, Isso, Euro a ďalšie, sa vyznačujú elegantným a nenápadným dizajnom, ktorý sa ľahko zlúči s okolitým prostredím. Výhodou našich interiérových žalúzií je ich šetrný vzhľad, keďže sú zapustené do hĺbky zasklievacích líšt, čo minimalizuje rušivý vplyv na estetiku okna.

 Interiérové okenné žalúzie

Interiérové žalúzie Isso prim
Interiérové žalúzie

Nami ponúkané  interiérové žalúzie sú zostavené z kvalitných hliníkových komponentov a ponúkame ich v rôznych farebných prevedeniach. Ovládanie žalúzií je jednoduché a pohodlné pomocou retiazky. Okrem toho poskytujeme na naše výrobky záruku až 4 roky, aby sme zabezpečili vašu spokojnosť a istotu.

   

 Vertikálne látkové žalúzie

Sú vhodným doplnkom ako do domácnosti, tak aj do kancelárií, pričom nemusia nutne slúžiť len k tieneniu. Variabilita doplnkov umožňuje prispôsobovať žalúzie aj rôznym atypickým tvarom. Antistatická úprava niektorých typov lamiel Vás zbaví nepríjemného prachu zachytávajúceho sa v záclonách či závesoch.

Látkové roletky Deň a Noc
Látkové roletky Deň a Noc

V ponuke máme tiež čoraz viac obľúbenejšie textilné okenné roletky. Roletky máme v rôznych typoch a rôznych farebných variáciách.
Za pozornosť stoja aj textilné roletky s protislnečnou úpravou, tieto podľa tvrdení zákazníkov, znižujú teplotu v slnkom prehrievaných izbách o 4°C až 6°C. Ich montáž odporúčame na okná kde nie je možná montáž exteriérového tienenia.

S našimi interiérovými žalúziami a textilnými roletkami zabezpečíte nielen účinné zatienenie miestností, ale aj esteticky príjemné a funkčné riešenie pre vaše okná. Kontaktujte nás ešte dnes a vyberte si zo širokej ponuky produktov, ktoré spĺňajú vaše požiadavky a očakávania.

Siete proti hmyzu

Návrat hore